Barokní sekretář
dřevo, ořechová a dubová dýha, bohatě intarzováno, 4 díly, třízásuvková komoda s profilvaným čelem stojí na čtyřech kulovitých nohách, na zásuvkách intarzie rozvilin a ptáčků, střední psací díl s šikmou výklopnou deskou a párem zásuvek po stranách, na šikmé desce kvalitní intarzie lovu jelena a divočáka, nad ní zásuvkový díl se třemi zásuvkami vedle sebe, na vrchu horní díl s drobnými zásuvkami kolem střední skřínky s intarzií dvou lvů s korunou, Čechy, 2. pol. 18. století, v 19. století restaurováno a sesazeno z více kusů, 181 x 133 x 72 cm, lehce poškozené dýhy (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 220.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Barokní sekretář
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |